Kurkime „Džiugą“ drauge! @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Kurkime „Džiugą“ drauge!

Dėkojame už Jūsų geranoriškumą ir paramą, kurią suteikėte mūsų gimnazijai skirdami 1,2 procentus nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio sumos. 2021 metais kartu surinkome 849,44 eurus ir Gimnazijos tarybos sprendimu prisidėjome prie gimnazijos pagrindinio kiemo sutvarkymo.

Su Jūsų pagalba ir toliau planuojame gerinti gimnazijos ugdymosi aplinką, darydami ją patrauklesne, saugesne ir labiau pritaikyta mokiniams.

Paremti „Džiugo“ gimnaziją galite šiuo būdu:

– Prisijunkite prie Elektroninės Deklaravimo Sistemos (EDS) paspaudę šią nuorodą: https://deklaravimas.vmi.lt/

– Viršutiniame horizontaliajame EDS meniu pasirinkite „Deklaravimas“, tada kairiajame vertikaliame meniu – „Pildyti formą“.

– Pasirinkite „Prašymas skirti paramą“.

– Skiltyje „Forma elektroniniam pildymui“ spauskite ant mėlyno žemės rutulio paveikslėlio.

– Spauskite „Pradėti“ ir Gavėjo paieškos laukelyje įveskite gimnazijos pavadinimą: Telšių „Džiugo“ gimnazija. Paramos gavėjo kodas: 290555270.

– Mokesčio paskirtis: gimnazijai.

– Mokesčio dalies dydis (procentais): 1,2.

– Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio (savo nuožiūra pasirinkite metus nuo 2021 iki 2025).

– Spauskite „Išsaugoti“ ir patikrinkite, ar suvesti duomenys teisingi.

– Spauskite „Formuoti prašymą“.

– Spauskite „Pateikti“.

Ačiū už Jūsų gerumą. KURKIME „DŽIUGĄ“ DRAUGE!

Gimnazijos direktorius Mindaugas Sabaliauskas

Gimnazijos mokinių prezidentė Kamilė Vaitkutė