Renginyje „Išdrįsk“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Renginyje „Išdrįsk“

Spalio 4 d. Telšių autobusų stotyje vyko Telšių jaunimo centro organizuotas renginys „Išdrįsk“, kuris buvo skirtas Europos veiksmo savaitei paminėti. Renginyje buvo rodomi jaunuolių sukurti trumpametražiai filmukai, kurie atskleidė pagrindinę renginio mintį – norint kažką pasiekti, reikia išeiti iš komforto zonos ir išdrįsti.

Norime pasidžiaugti mūsų drąsiaisiais gimnazistais, kurie išdrįso prisijungti prie filmuko tęsinio kūrimo ir laimėjo prizines vietas. Nuoširdžiai sveikiname III a klasės mokines Ūlą Zemeckytę  ir Gabrielę Rumbutytę, laimėjusias I vietą, bei I d klasės mokinę Vestą Vitkevičiūtę ir I a klasės mokinę Emiliją Gaižiūtę, laimėjusias III vietą.

Didžiuojamės, jog mūsų gimnazistai yra tokie smalsūs ir linkime jiems kūrybinės sėkmės ateityje.

Dovydas