Projektinių darbų pristatymas VGTU @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Projektinių darbų pristatymas VGTU

Gegužės 22 d. Vilniaus Gedimino technikos universitete vyko Ateities inžinerijos pavasario sesija, kur buvo pristatyti mokinių ruošti projektiniai darbai. Ši projektinė veikla vykdoma pagal 20 ugdymo temų, pagrįstų ugdymo žinių taikymu gyvenimo problemoms spręsti.

Mūsų „Džiugo“ mokiniai universitete pristatė porą darbų temomis „Ateities miestas: aplinkos apsauga“ ir „Išmanusis šiltnamis“. II a klasės gimnazistai Eva V., Melita N., Darijus R. pristatė darbą „Oro taršos tyrimas mokyklos teritorijoje“, o Dovydas L., Svaja Vakarė M. demonstravo savo darbą „Išmanusis šiltnamis“. Projektinių darbų vertinimo komisijos mūsų gimnazistų darbus įvertino gerai.

Labai džiaugiamės „džiugiečių“ moksline veikla ir dėkojame juos ruošusiems bei lydėjusiems chemijos mokytojai Zitai Mikutienei ir fizikos mokytojui Kastyčiui Kontrimui.