Priėmimas į I-ąją gimnazijos klasę @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Priėmimas į I-ąją gimnazijos klasę

Kategorija: Skelbimai

Gerbiami būsimų gimnazistų tėveliai ir būsimi gimnazistai,

gavę pranešimą apie skirtą vietą mokykloje (apie skirtą vietą mokykloje CEPIS (sistema) informuoja elektroniniu laišku), per 10 darbo dienų privalote CEPIS pasirašyti sutartį. Tėvams (globėjams, rūpintojams) nepasirašius  sutarties, sutartis nesudaroma ir vaikas netenka vietos mokykloje. Papildomas prašymų priėmimas CEPIS į mokykloje esančias laisvas vietas bus vykdomas nuo liepos 15 d. 9.00 val. iki rugpjūčio 10 d.

Dokumentai į „Džiugo“ gimnazijos I klasę (9 klasę) bus priimami š. m. birželio 21-27 dienomis nuo 8.00 iki 16.00 val. 106 kabinete.

Pristatyti reikia šiuos dokumentus:

• mokinio asmens tapatybę patvirtinančio dokumentą (jo kopiją);
  • pirmumo teisę patvirtinančio dokumento kopiją, jei vaikas priimamas pirmumą suteikiančių kriterijų tvarka;
  • vaiko įgyto išsilavinimo pažymėjimą ar dokumentą, liudijantį turimus mokymosi pasiekimus.

Gimnazijos direktorius Mindaugas Sabaliauskas

Telefonas pasiteiravimui 8 444 60235 ( darbo dienomis nuo 8.00 iki 11.30).