Dėl mokyklinių spintelių @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Dėl mokyklinių spintelių

Informacija tėvams ir moksleiviams

Atsižvelgdami į mokinių pageidavimus pranešame, kad gimnazijoje bus suteikiama galimybė įsigyti MOKYKLINES SPINTELES. Prašome apsvarstyti šią galimybę. Vienos metalinės mokyklinės spintelės kaina ~ 115 Lt arba 185 Lt  (kaina priklausys nuo perkamų spintelių skaičiaus ir pasirinkto modelio).

Mokiniai, pageidaujantys įsigyti mokyklinę spintelę, kreipkitės į savo klasės auklėtoją iki š. m. kovo 15 d. (penktadienio).

Gimnazijos direktorius Mindaugas Sabaliauskas

KOMERCINIS PASIŪLYMAS

Metalinių mokyklinių spintelių

UAB “Vildeta” gaminamų metalinių persirengimo spintelių techninės charakteristikos:

· spintelės gaminamos iš 0,8 mm. storio plieno lakštų;

· spintelės padengtos ugniai ir mechaniniam poveikiui atsparia epoksido ir polesterio mišinio dažais (milteline technologija).

· Spalva – standartinė pilka arba gelsva;

· durelių plotis 300 mm;

· rūbų spintelių duryse sumontuotos ventiliacinės angos, durelės rakinamos;

· durelės rakinamos (komplekte 2 raktai), galima įsigyti visraktį (35 Lt).

Šiuo metu turime specialų pasiūlymą mokykloms, spintelės labai geromis kainomis:

clip_image002 SD 3320 Bloko matmenys 1800x900x490 mm, blokuojama po 4 ar 6 spinteles. Kaina vieno skyrelio tik 90 Lt (be PVM), įprasta kaina 131 Lt

clip_image004 SPSD 3410 Bloko matmenys 1800x1200x490 mm, blokuojama po 3-4 spinteles, vieno skyrelio kaina tik 150 Lt (be PVM), įprasta kaina 211 Lt.