Programa „Tu ir aš – kartu mes galia“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Programa „Tu ir aš – kartu mes galia“

2011 – 2012 mokslo metais Telšių „Džiugo“ vidurinėje mokykloje įgyvendinama programa „Tu ir aš – kartu mes galia“. Programa vykdoma Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos lėšomis finansuojamą projektą TAPK, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.
Įgyvendinant programą bus rengiami seminarai ir praktiniai užsiėmimai, kuriuose per savęs ir savo tikslų pažinimą, bus suteikiamos žinios, kas yra savanoriška veikla, kokios vidinės nuostatos reikalingos šiai veiklai ir kuo ši veikla svarbi pačiam žmogui bei visuomenei. Programos dalyviai mokysis išsiaiškinti savo tikslus bei norus ir įvertinti, kaip jie atitinka jo asmenines vertybes, įgis praktinių įgūdžių, kaip svajones paversti realybe. Dalyvaujant programoje įgytos žinios ir įgūdžiai bus puikus pagalbininkas visose gyvenimo srityse.
Rugsėjo 28 d. mokyklos aktų salėje vyks pirmas seminaras „Aplinkos poreikių analizė“. Programoje dalyvauti norą pareiškė šešiasdešimt 8-12 klasių mokinių.