Po konkurso ,,Lietuvos laisvės kaina“ – ekskursija į Vilnių @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Po konkurso ,,Lietuvos laisvės kaina“ – ekskursija į Vilnių

P1010016      Keturios  dešimtos klasės mokinės: Godoberta Gumbakytė, Gilvida Juškaitė, Ernesta Naštaitė  ir Roberta Vitkutė – su istorijos mokytoja Nomeda Laukaitiene dalyvavo konkurse -sueigoje ,,Lietuvos laisvės kaina“, kuris vyko Žemaitės gimnazijoje. Renginys buvo skirtas Lietuvos rezistencinei kovai paminėti. Mokinai išgirdo  tremties  liudininkų prisiminimų, ekspedicijos ,,Sibiras“ dalyvės pasakojimą, mokinių skaitomus pranešimus apie sovietų genocidą ir rezistenciją Telšiuose. Klausėsi  Telšių tremtinių choro, Žemaitės gimnazistų literatūrinių kompozicijų.
    Antroje renginio dalyje „džiugietės“ turėjo galimybę parodyti savo istorijos žinias, varžytis patriotinės dainos konkurse. Konkurse pralaimėjusių nebuvo, visos dalyvavusios Telšių dešimtokų komandos gavo  knygų, padėkos raštus ir  pagrindinį prizą – ekskursiją į sostinę. Dalyvavimas renginyje buvo gera pilietiškumo pamoka ir puiki galimybė pabendrauti su istorinių įvykių liudininkais.

Nomeda Laukaitienė